Kryta Pływalnia w Kłodzku to nie tylko sport, to również relaks i wypoczynek dla całej rodziny!

Kryta Pływalnia w Kłodzku czynna jest:
poniedziałek-sobota 6:15-22:00
niedziela 7:00-21:00

Strefa sportowa

Basen sportowy

Basen sportowy to nasza propozycja nie tylko dla pływaków zawodowych, ale również dla każdego, kto chce poczuć prawdziwą radość z pływania, dba o swoją formę oraz ceni czynny wypoczynek.
Basen sportowy spełnia wymogi Międzynarodowej Federacji Pływackiej FINA. Ma 25 m długości i 15,5 m szerokości, a jego głębokość jest zmienna od 1,4 m do 1,8 m. Niecka posiada 6 torów pływackich wyposażonych w słupki startowe, które są wykorzystywane podczas nauki oraz zawodów sportowych.
Temperatura wody w basenie wynosi 27°C, co zapewnia idealne warunki do rekreacyjnego i sportowego pływania.

Basen szkoleniowy

Wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem zachęcamy do korzystania ze specjalnego basenu do nauki pływania o wymiarach 12,5 x 7 m i głębokości od 0,8 m do 1 m.

Strefa rekreacyjna

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny o wymiarach 12 x 6,6 m i głębokości 1,2 m wraz z podświetlaną wodą jest idealnym wyborem dla osób, które chcą zarówno odpocząć jak i przyjemnie spędzić czas.
Do dyspozycji są tutaj gejzery wodne - zlokalizowane w charakterystycznym zakolu oraz masaże górne, czyli bicze wodne, które stanowią doskonałą formę hydromasażu - przyjemnie rozluźniają kręgosłup oraz pobudzają krążenie krwi.
Ponadto w części rekreacyjnej basenu miłośników wrażeń zachęcamy do przejazdu 66-metrową zjeżdżalnią oraz przeprawy relaksującym nurtem rwącej rzeki. Temperatura wody wynosi 28-29°C.

Brodzik dla dzieci


Brodzik stanowi idealne miejsce do wodnych gier i zabaw dla najmłodszych miłośników kąpieli. Dzięki odpowiednio płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 0,45 metra dzieci mogą się bezpiecznie pluskać. Temperatura w brodziku to 30-31°C - zapewnia wysoki komfort przebywania w wodzie i odprężenie dla całego ciała.

Jacuzzi

Okrągła wanna jacuzzi, stanowiąca integralną część strefy rekreacyjnej basenu to miejsce, w którym oprócz relaksu można zanurzyć się w leczniczej kąpieli. Ta „bąbelkowa przyjemność” w wodzie o temperaturze 33-34°C bardzo dobrze niweluje stres.

Strefa SPA:

Sauna fińska
Sauna turecka

Opinie o tym miejscu

Podziel się opinią o tym miejscu

Dziękujemy za oddanie opinii!
Państwa opinia zostanie opublikowana po zatwierdzeniu.
Proszę czekać
Trwa wysyłanie Państwa opinii.

Dane kontaktowe

  • Kryta Pływalnia w Kłodzku, Jana Pawła II 4, 57-300 Kłodzko
  • 74 866 53 04
  • sudety@kudowa.pl
  • www.basenklodzko.pl